اخبار بانوان

کاینی وست و ویدیویی که دنیای سلبریتی ها را به هم ریخت

Kim-Kardashian-Kanye-West-and-North-West

چند ماه پیش بود که تیلور سوییفت بعد از بردن دومین جایزه ایمی خود روی سن با خاطره ای که تعریف کرد کاینی وست را یکی از محبوب ترین خواننده های تمام زندگی اش خطاب داد. او گفت که اولین آلبومی که خریده آلبوم او بوده و او یکی از بزرگترین هنرمندان آمریکاست. اما حالا همه چیز برای این خواننده جوان تغییر کرده.

دو روز پیش صحنه ای کوتاه از ویدیو جدید کاینی وست منتشر شد که چند سلبریتی معروف آمریکا را برهنه به نمایش گذاشته بود. این ویدیو سریعا به تیتر اخبار تمام دنیا تبدیل شد تا جایی که خیلی از کسانی که در این ویدیو بودند اعتراضات شدیدی به کاینی وست کردند. آن ها معتقد بودند قرار نبوده که تصاویر بی پرده نمایش داده شوند و وی آن ها را فریب داده. اما اوضاع برای تیلر سوییفت از این هم وخیم تر است. در شعری که کاینی خواننده موراد بسیار زننده ای در مورد سوییفت ذکر شده که بهت و هیرت این خواننده جوان را همراه داشته.

کارداشین همسر کاینی وست می گوید ما با تیلر به صورت تلفنی صحبت و از او اجازه لازم برای این شعر را گرفته ایم اما سوییفت می گوید هرگز همچین شعری را نشنیده و اگر شنیده بود هرگز با آن موافقت نمی کرد. حالا حداقل ۵ نفر از اعضای این ویدیو قرار است از کاینی وست شکایت کنند و این رپر مشهور نیزدر جواب گفته من منتظر این شکایات هستم!

کپی برداری تنها با ذکر منبع و درج لینک آمارانث مانعی ندارد

درباره نویسنده

پری

نظر خود را با ما در میان بگذازید

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette